Часті запитання

1. З чого почати?
Зареєструйтеся, щоб публікувати повідомлення в форумах і коментарях, а також щоб вести особистий щоденник. Ви погоджуєтеся не публікувати образливі, непристойні, вульгарні, наклепницькі, ненависні, погрозливі, сексуально орієнтовані або будь-які інші матеріали, які можуть порушувати будь-які закони, будь то закони вашої країни, країни, де розміщений веб-сайт Easy English Study, або міжнародне право.
2. Навіщо мені особистий щоденник?
Ваш особистий щоденник англійської мови повинен допомогти вам і нашим вчителям відстежувати ваші реальні успіхи у вивченні англійської мови. Дуже легко визначити рівень володіння англійською мовою та оцінити здібності студентів у вивченні іноземних мов відстежуючи прогрес.
3. Що робити після реєстрації?
Створіть нову тему в Студентському Лобі, публікуйте там щоденні повідомлення про те, які вправи, тести ви робили, які флеш-картки вивчали, які уривки з англійських книг ви прочитали, яку роботу ви виконали, щоб поліпшити свої навички письма, читання, аудіювання та розмовної мови. Нехай Моє вивчення англійської буде для вас путівником. Намагайтеся не робити буквальну копію наших постiв, будьте індивідуальним студентом.
P.S. Після реєстрації ви повинні залишити як мінімум 3 повідомлення на форумі (ви можете зробити це в своєму щоденнику у Студентському Лобі або в Теревенях). Ви можете представитися в перших повідомленнях. Ці повiдомлення допоможуть нам привернути увагу до вас. Не чекайте, коли хтось напише вам після реєстрації, тому що це ніколи не відбудеться. Неактивні акаунти будуть видалені через місяць.
4. Чи можу я сам вибирати матеріал для того щоб вивчати англійську чи є готова програма?
Ви можете самі вибирати матеріал, який вам більше підходить (з нашого сайту або з веб-посилань). У нас немає готової програми на всіх студентів, тому що кожен учень індивідуальний. У нас є загальний план, як викладати англійську мову онлайн, цей план повинен бути скоректований, щоб задовольнити бажання і цілі студентів (англійська для підлітків, школярів, студентів ВНЗ, програмістів, інженерів, вчених, бізнесменів, мандрівників, для тих, хто готується здавати іспити TOEFL, IELTS та ін.).
5. Чи вчителі перевiряють мою роботу?
Так, вони роблять це безкоштовно. Опублікуйте перші повідомлення в своєму щоденнику в Студентському лобі і вчитель відправить вам приватне повідомлення протягом дня – двох днів на ваш акаунт на форумі. Вчителі допоможуть підібрати флеш-картки, вправи, тести і книги в залежності від вашого рівня і цілей. Вони допомагатимуть вам і коректуватимуть вас весь час.
6. Чи потрібно мені платити гроші, щоб вивчати англійську мову на сайті Easy English Study?
Навчання на сайтi безкоштовне. Ви можете зареєструватися, публікувати повідомлення в своєму щоденнику, публікувати текстові та голосові повідомлення на форумі, брати участь в чатах з учителями та іншими учнями безкоштовно. Вчителі будуть допомагати вам безкоштовно. Коли ви досягнете рівня Intermediate, ми будемо пропонувати вам приватнi уроки з учителем з нашого веб-сайту в аудіочаті, щоб поліпшити ваші знання.
7. Чи повинен я використовувати матеріали і тести тільки з сайту Easy English Study?
Ні. Ви можете імпровізувати. Ми рекомендуємо включати все, що ви зробили для поліпшення своєї англійської у свій щоденник на форумі.
8. Що таке Двомовна Книга?
Це форум, де ви можете прочитати книгу англійською та дослівний переклад на ваш рідну мову (паралельний текст).
9. Що робити, якщо в Двомовній Книзі немає моєї рідної мови? Що робити, якщо я хочу читати Форум моєю рідною мовою?
Ви можете використовувати Google Translate, щоб читати Англійський щоденник і Форум. Натисніть кнопку “Вибрати мову” в правому верхньому куті форуму, виберіть свою рідну мову і Google Translate перекладе Англійський щоденник і Форум. Рекомендуємо відкрити два вікна в веб-браузері: одне з перекладом Google, а інше – з оригінальною англійською.
Вибрати мову
10. Яким навичкам мене може навчити сайт Easy English Study? Чи можете ви зробити акцент на якихось особливих навичках? Чи зможу я розширити кругозір своїх знань за допомогою сайту?
На нашому сайті ви поліпшите свої навички аудіювання, читання, письма, розмовної мови, отримаєте нові знання і корисні терміни з тем, написаних професіоналами нашого Форуму. Ми враховуємо побажання і цілі студентів.
11. Як довго я можу навчатися безкоштовно?
Ви можете навчатися безкоштовно стільки, скільки захочете. Ми будемо рекомендувати вам брати приватнi уроки англійської з викладачем в нашому аудіочаті, коли ви досягнете рівня Intermediate (це може зайняти місяць – два місяці або більше), і коли ви зможете представитися, розмістивши текстові і голосові повідомлення про себе і ваших цілях.
12. Хто є вчителями на веб-сайті Easy English Study?
Вчителі представилися в Інтерв’ю учителя. Багато з наших вчителів – носії англійської мови.
13. Що робити, якщо у мене рівень англійської мови Intermediate (або рівень вище Intermediate), я можу розуміти уроки чистою англійською?
Ви можете брати приватнi уроки з учителем англійської прямо зараз, пропустивши підготовчий етап. Представтись і призначте зустріч. Перед тим, як брати приватнi уроки, рекомендуємо пройти 1-3 тести по граматиці і опублікувати 2-3 голосових повідомлення.
14. Що робити, якщо я не можу писати чистою англійською мовою, мені потрібна підтримка і переклад моєю рідною мовою?
Ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам. Наші вчителі знають українську. Ви можете зробити декілька перших повідомлень українською або скористатися перекладачем Google. Ми заохочуємо використання англійської мови якомога частіше.
15. Що робити, якщо у мене виникли питання або проблеми з реєстрацією?
Не соромтеся запитувати нас свої питання.

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE
Easy English Study
× You can message on WhatsApp