Często Zadawane Pytania

1.Jak zacząć?
Zarejestruj się, aby publikować posty na Forum i komentarzy, prowadzić własny dziennik. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby treści. Nie wolno publikować treści o charakterze seksualnym lub innych materiałów, które mogą naruszać przepisy prawa obowiązujące w twoim kraju, kraju, w którym znajduje się website Easy English Study lub prawa międzynarodowego.
2.Dlaczego potrzebuję osobistego dziennika?
Twój osobisty dziennik języka angielskiego powinien pomóc Tobie i naszym nauczycielom śledzić Twoje rzeczywiste postępy w nauce języka angielskiego. Bardzo łatwo jest określić poziom znajomości języka angielskiego i ocenić zdolność uczniów do nauki języków poprzez śledzenie postępów.
3.Co mam zrobić po rejestracji?
Stwórz nowy temat w Lobby Ucznia, pisz tam codzienne posty o tym, jakie ćwiczenia, testy i flashcards zrobił, które fragmenty książek po angielsku przeczytał, jaką pracę wykonał, aby poprawić swoje umiejętności pisania, czytania, słuchania i mówienia. Niech Moja nauka angielskiego będzie dla Ciebie przewodnikiem. Staraj się nie robić dosłownej kopii tego przewodnika, bądź indywidualnym uczniem.
P.S. Po rejestracji powinien napisać minimum 3 posty na Forum (możesz to zrobić we własnym dzienniku Lobby Studenta lub w postach Babbling Student). Możesz przedstawić się w postach. Te posty pomogą nam zwrócić na Ciebie uwagę. Nie czekaj, gdy ktoś wyśle ​​Ci wiadomość po rejestracji, ponieważ to się nigdy nie wydarzy. Nieaktywne konta zostaną usunięte po miesiącu.
4.Czy mogę uczyć się angielskiego samodzielnie, czy jest gotowy program?
Możesz wybrać materiały, które chciałbyś studiować (korzystając z Easy English Study lub stron internetowych z hiperłączy). Nie ma gotowego programu dla wszystkich, ponieważ każdy uczeń jest indywidualny. Mamy ogólny plan nauczania angielskiego online, ten plan powinien zostać poprawiony, aby spełnić życzenia i cele uczniów (angielski dla nastolatków, chłopców i dziewcząt ze szkoły / uniwersytetu, programistów, inżynierów, naukowców, biznesmenów, podróżników, dla tych, którzy zamierzają przystąpić do egzaminów TOEFL, IELTS, innych).
5.Czy nauczyciele śledzą moją pracę?
Tak, robią to za darmo. Po prostu umieść pierwsze posty w swoim dzienniku w Lobby Ucznia, a nauczyciel wyśle ​​Ci Prywatną Wiadomość w ciągu jednego dnia – dwa dni na Twoje konto na forum. Nauczyciele pomogą Ci zebrać fiszki, ćwiczenia, testy i książki w zależności od Twojego poziomu i celów. Będą robić za Ciebie poprawki przez cały czas podczas nauki tutaj.
6.Czy muszę płacić za naukę języka angielskiego na stronie Easy English Study?
Nie musisz płacić za naukę angielskiego tutaj. Możesz zarejestrować się, pisać posty do własnego pamiętnika, wysyłać wiadomości tekstowe i głosowe na Forum, brać udział w czatach z nauczycielami i innymi uczniami za darmo. Nauczyciele pomogą Ci bezpłatnie.
7.Czy muszę korzystać z materiałów i ćwiczeń tylko ze strony Easy English Study?
Nie. Możesz improwizować. Dobrze będzie umieścić w swoim codziennym dzienniku wszystko, co zrobiłeś, aby poprawić swój angielski.
8.Czym jest Książka Dwujęzyczna?
To forum, na którym możesz przeczytać książkę w języku angielskim i dosłownie przetłumaczyć ją na swój język ojczysty (tekst równoległy)
9.Co zrobić, jeśli w książce Dwujęzycznej nie ma mojego języka ojczystego? Co zrobić, jeśli chcę czytać Forum w moim ojczystym języku?
Możesz użyć Google Tłumacza, aby przeczytać ten Angielski Dziennik i Forum.
Kliknij przycisk Wybierz język w prawym górnym rogu forum, wybierz swój język ojczysty, a Google Tłumacz przetłumaczy Angielski Dziennik i Forum. Dobrze jest otworzyć dwa okna w przeglądarce internetowej, jedno z tłumaczeniem Google, a drugie z oryginalnym językiem angielskim.
Wybierz język
10.Jakich umiejętności może mnie nauczyć strona Easy English Study? Czy potrafisz zaakcentować na jakieś specjalne umiejętności? Czy korzystając z serwisu poszerzę swoje horyzonty wiedzy?
Tutaj poprawisz swoje umiejętności Słuchania, Czytania, Pisania i Mówienia, zdobędziesz nową wiedzę w dogodnych terminach z inteligentnych tematów napisanych przez profesjonalistów z naszego Forum. Uwzględniamy życzenia i cele uczniów.
11.Czy muszę korzystać z materiałów i ćwiczeń tylko ze strony Easy English Study?
Możesz uczyć się za darmo tak długo, jak chcesz. Po osiągnięciu poziomu średniozaawansowanego zalecamy wzięcie udziału w prywatny lekcjach języka angielskiego z nauczycielem na naszym czacie audio (może to potrwać miesiąc – dwa miesiące lub dłużej) i będziesz w stanie przedstawić się, pisać wiadomości tekstowe i głosowe o sobie i swoich celach.
12. Kim są nauczyciele?
Nauczyciele przedstawią się w rozmowie z Nauczycielami. Wielu naszych nauczycieli to rodzimi użytkownicy ( native speakers) języka angielskiego.
13. Co zrobić, jeśli mam poziom średniozaawansowany (lub wyższy) w języku angielskim, rozumiem lekcje w prostym języku angielskim?
Możesz wziąć prywatny lekcje z nauczycielem angielskiego już teraz, pomijając etap przygotowawczy. Przedstaw się i umów się na spotkanie. Przed przystąpieniem do płatnych lekcji warto wykonać co najmniej 1–3 testów gramatycznych i zamieścić 2–3 wiadomości głosowe.
14. Co zrobić, jeśli nie mogę pisać po angielsku, potrzebuję wsparcia i tłumaczenia na język ojczysty?
Zrobimy co w naszej mocy, aby Ci pomóc. Wielu naszych nauczycieli zna 2-3 języki obce. Istnieje duża szansa, że pomogą Ci przetłumaczyć angielskie zdania na Twój język ojczysty. Możesz napisać kilka pierwszych postów w swoim ojczystym języku lub skorzystać z Tłumacza Google. Zachęcamy uczniów do jak największego używania języka angielskiego.
16. Co zrobić, jeśli mam jakieś pytania lub problemy z rejestracją?
Nie wahaj się i Zapytaj nas o cokolwiek chcesz.

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE
Easy English Study
× You can message on WhatsApp